Nohavičky – úvod

Co jsou to nohavičky?

Nohavičky jako takové souvisí s různými druhy oblečení. Pokud se na tyto druhy zaměříme, tak prvním z nich by mohly být klasické pánské kraťasy. U těchto se ale spíše jako o nohavičky jedná o nohavice, které dosahují různé délky. Záleží na tom, o jaký typ zkrácených kalhot se může jednat. Mohou jimi být tříčtvrteční kalhoty, které dosahují délky zpravidla někam pod kolena a nebo kraťasy po kolena či po polovinu lýtek. Zkrácené kalhoty nosí spíše muži, ale oblíbenými se staly i u žen. Není totiž žádnou výjimkou, když si ženy přisvojí i některé součásti pánského šatníku. Vypadají-li v takovém oblečení příjemně, tak k tomu jistě nikdo nic moc příliš nenamítá.
Další možnosti nohaviček skýtá spodní prádlo. Jedná se jak o dámské spodní prádlo nošené pod dámské oblečení, tak i o pánské. Když si vezmete například pánské trenýrky, tak ty jsou zářným příkladem spodního prádla s nohavičkami. U slipů je tomu jinak, jelikož ty nohavičky většinou nemají, ikdyž nějaké anomálie bychom jistě našli. Zvláštním druhem spodního prádla, které nosí muži i ženy, jsou boxerky. Ty mají přiléhavé nohavičky, které jsou zvláště u ženských boxerek mnohdy velmi krátké.
Co se týká dámského spodního prádla, jakým jsou například kalhotky a nebo podprsenky, tak vězte, že existuje spousta kalhotek, které jakési menší nohavičky mají. Tyto nohavičky plní několik funkcí. Tou první je skutečnost, že z obyčejných kalhotek dovedou vytvořit opravdu erotické prádlo. Takové prádlo nabízí především sexshop, neboť se prakticky jedná o erotické pomůcky. Druhou velmi platnou funkcí je zateplení oblasti kolem genitálií a pasu. Díky těmto nohavičkám nedojde tak snadno k prochlazení těchto důležitých orgánů.

Comments are closed.